- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyMáte doma nebo v práci židle, na kterých se sedí pohodlně i zdravě?

Máte doma nebo v práci židle, na kterých se sedí pohodlně i zdravě?

Pokud nemáte zaměstnání, při němž jste nuceni stát nebo chodit, pak sezením trávíte spoustu času. Tomu je adekvátně uzpůsobit svou pracovnu, kancelář, obývací pokoj, jídelnu nebo studentský pokoj. Všude bychom měli mít nábytek k sezení, který nám bude při dané konkrétní činnosti nejlépe vyhovovat. Co zvolit do té či oné místnosti, abychom seděli vždy co nejlépe?

Pohodlná křesla pro každou věkovou generaci

Všimli jste si, že křesla miluje většina z nás. I malé děti se rády schoulí do pohodlného „ušáku“, anebo se opřou v menším křesle a sledují pohádku nebo si listují leporelem. Nejčastěji dvě křesla můžeme najít v prostorných obývacích pokojích, kde tvoří sadu s gaučem. Křesla se ale hodí i na chodby, do vstupní haly, do pokojů dospívajících dětí, do kanceláře, kde je dost místa i na usednutí ke konferenčnímu stolku s návštěvou. Když navíc vyberete typ, jenž „rozbije“ všednost, nebo půjde o luxusní kousek, bude zároveň designově dotvářet interiér.

Praktické a funkční konferenční židle

Velmi oblíbené k sezení jsou konferenční židle. Pokud si prohlédnete jejich nabídku na signal-nabytek.cz, zjistíte, že jsou k dostání i se slevou 50 % a dopravou ZDARMA. Najdete mezi nimi typy, které se hodí do pracoven, konferenčních místností, ale také do zasedaček, do jídelen … Moderní je např. dřevěná konferenční židle. Snadno se udržuje, ukazuje na váš vztah k přírodě a udržitelnosti i používání obnovitelných surovin.

Kvalitní kancelářské židle

Pokud pracujete u PC celý den, potřebujete kvalitní kancelářskou židli. To stejné platí pro židle ve studentských pokojích, kde děti usedají a píší úkoly, hrají hry na PC, čtou si na internetu a podobně. Volte ergonomickou pracovní židli s nastavitelnou výškou sedátka, područek, kvalitními kolečky. Pozor na nosnost a prodyšnost sedací plochy i opěradla. 

Podívejte se na křesla, židle, taburety, podnožky, barové židle i mnohé jiné na signal-nabytek.cz. Najdete krásný, kvalitní a levný nábytek, který vám bude sloužit mnoho let.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek