- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyRevize elektroinstalace – nepodceňujte její význam a spolehněte se na odborníky

Revize elektroinstalace – nepodceňujte její význam a spolehněte se na odborníky

Revize elektroinstalace je nutností, která má velký význam. Slouží totiž jako prevence úrazů elektrickým proudem a ochrana majetku. Díky pravidelným kontrolám lze totiž včas odhalit případné závady a předejít tak dalším problémům.

Revize elektrorozvodů

S elektrorozvody se můžeme setkat v podstatě v každé budově. Aby mohly dlouho a dobře sloužit, je třeba věnovat pozornost revizím. Ty pro vás zajistí profesionálové. Základní lhůta pro revize elektroinstalace je pět let, ovšem může být i kratší, například v závislosti na prostředí. Proto se vyplatí nechat to na zkušených profesionálech – ti pro vás mohou navíc zajistit i další potřebné revize v daném objektu.

Výchozí a mimořádné revize

O periodických revizích se mluví nejčastěji – je nutné je provádět opakovaně v určité lhůtě. Kromě toho je však nutné provádět i další dva druhy revizí. Prvním z nich je výchozí revize. K té by mělo dojít u každé nově zavedené elektroinstalace, je nezbytností pro připojení elektroměru. Druhým druhem je pak mimořádná revize. Ta je vyžadována po každé úpravě či opravě elektroinstalace. Slouží pro zjištění celkového stravu opravených rozvodů a zajišťuje tak bezpečný provoz.

Odstranění závad

Profesionální revize jsou velmi důležité, mohou totiž včas odhalit nebezpečné závady. Jsou tedy významné pro ochranu zdraví i majetku, proto byste je neměli podceňovat. V případě, že je během revize odhalena závada, je důležité ji co nejdříve odstranit. I to pro vás mohou zajistit profesionálové z Pražské Revizní, případně se můžete obrátit na jinou oprávněnou firmu. Odstranění závad je vždy potvrzeno v revizní zprávě.

Zajistit bezpečný chod elektroinstalace je velmi důležité, a to z mnoha důvodů. Neváhejte se proto obrátit na odborníky, kteří pro vás zajistí potřebné revize.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek