- Komerční sdělení -finance
DomůBydleníTipy, jak si vytvořit pěkné posezení na zahradě

Tipy, jak si vytvořit pěkné posezení na zahradě

S příchodem srpna k nám konečně dorazilo i to pravé léto. Určitě vás dlouho zlobilo, když jste během léta museli nosit dlouhé kalhoty a tenké bundy namísto letních šatů a džínových sukní.

Když už máme konečně to pravé léto, využijte pěkného počasí k vytvoření pěkného posezení na zahradě. Jak si tedy zařídit takové posezení a vychutnávat si poslední letní dny?

Dřevěný/ ratanový zahradní nábytek

Jako první byste si měli vybírat zahradní nábytek. Objednávat nový nábytek nyní můžete dokonce i přes internet. Co se týče materiálu, ze všech materiálů se doporučuje především dřevo a ratan. Jsou to moderní, odolné materiály, které vydrží mnoho let a odolají při správném ošetřování i vrtochům počasí. Zahradní nábytek si ale dávejte především na zpevněnou část země, jelikož by se vám zabaral do půdy. Posezení na zahrádce můžete vytvořit i na štěrkové či vybetonované ploše, kterou zkrášlíte právě moderním zahradním nábytkem. Stačí málo, abyste si uměli vytvořit pěkné posezení na zahrádce.

Zahradní lavice

Pokud plánujete pořádat i letní grilovačky, či rodinné setkání venku, investujte do nových zahradních lavic. Ocenit oceníte především dřevěné, resp. kombinované zahradní lavičky. Usadíte na nich více lidí a vychutnáte si rodinná posezení ve větším počtu.

Terrace house with plants, wooden wall and table, comfortable sofa, armchair and lanterns. Cozy space in patio or balcony. Wooden veranda with garden furniture. Modern lounge outdoors in backyard

Ochrana před sluncem

Velmi důležité je chránit se před sluncem a právě z tohoto důvodu myslete na zajištění stínění. K moderním rodinným domům, které mají pěkné posezení na zahradě přímo u domu, doporučujeme použít pergoly jako ochranu před sluncem. Vybírat můžete z hliníkových či dřevěných pergol. Posezení na zahradě může být zároveň jako exteriérový obývací pokoj a hlavní je, že se dá v něm být i mimo letní měsíce. Posedět si pod pergolou můžete také na podzim.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek