- Komerční sdělení -finance
DomůBydleníNemáte kanalizační přípojku a máte potíže s poléváním zahrady?

Nemáte kanalizační přípojku a máte potíže s poléváním zahrady?

Máme pro vás řešení! Bydlení na vesnici má mnoho výhod a mnohé mladé rodiny si hledají bydlení právě v rodinných domech na vesnicích. Bydlíte-li v rodinném domě, máte zahradu, ale problémy vám dělá absence kanalizační přípojky a extrémně suchá, kterých se bohužel následující týdny nezbavíme, máme pro vás řešení na tuto situaci.

Jak vyřešit problémy s poléváním zahrady, když nemáte kanalizační přípojku?

Septiky – dvoukomorové žumpy

Absence kanalizace, kanalizační přípojky je stále aktuálním tématem v mnoha regionech na Slovensku. Několik rodiny tak musí improvizovat a musí si sběr a odvoz odpadních vod zajistit sami. Je to ale podstatně nákladnější, zvláště pokud v domácnosti žije větší počet osob.

Chcete-li ušetřit nejen své peněženky, ale také přírodu, doporučujeme vám objednat si septiky. Septiky jsou dvoukomorové žumpy, které v rámci své konstrukce pročišťují odpadní vody. Jsou to v podstatě bezúdržbové čističky, které nezatěžují životní prostředí a šetří vám peníze. Počáteční investice může být vyšší, avšak je třeba počítat s tím, že se vám velmi rychle vrátí.

Dvoukomorové žumpy vám dovezou přímo domů a vloží vám je do předem připravené jámy.

V případě, že vám nezbývá nic jiného, ​​než umístit septik tam, kudy projíždíte autem, či jinými dopravními prostředky, doobjednejte si průjezdovou desku.

Nádrže na dešťovou vodu

Nedostatek vláhy pociťují zejména zahrádkáři, kteří si na jaře zasadili zeleninu na zahrádku. Letošní květen byl sice deštivý, ale vypadá to tak, že toto léto bude velmi chudé na srážky.

Digitally generated relaxing exterior garden. A perfect place to meditate and relax. The scene was rendered with photorealistic shaders and lighting in Autodesk® 3ds Max 2019 with V-Ray 3.7 with some post-production added.

Míjení pitné vody na zalévání zahrady není plýtvání, ale přece jen dešťová voda je pro úrodu podstatně lepší.

Chcete-li k zalévání používat dešťovou vodu, potřebujete ji někde sbírat. Plastové sudy nejsou zrovna nejlepším řešením a proto vám jako řešení pro danou situaci doporučujeme nádrže na dešťovou vodu. Jsou to nádrže, které sbírají a uskladňují dešťovou vodu. Můžete ji používat k mytí dlažby, podlahy na terase, ale hlavně k zalévání zahrádky. V nádrži se nerozmnožují bakterie, které by mohly ohrozit kvalitu vody.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek