- Komerční sdělení -finance
DomůBydleníJak bezproblémově zvládat úklid domácnosti?

Jak bezproblémově zvládat úklid domácnosti?

Pro někoho relax, pro někoho činnost, které by se nejraději vyhnuli. V domácnosti se ale chceme cítit příjemně za každých okolností, proto nesmíme zanedbávat úklid.

Jak ale bezproblémově zvládat úklid domácnosti? Máme pro vás praktické tipy, které s vysokou pravděpodobností oceníte.

Vytvořte si pořadí činností

Chcete-li bezproblémově zvládat úklid domácnosti, je třeba vytvořit si systém úklidu. Znamená to, že si vytvoříte pořadí činností, abyste neskákali od jedné činnosti ke druhé. Mnohé ženy jsou unaveny právě kvůli skákání od jedné činnosti ke druhé. Právě potom se často stává, že nevládnou a zapomenou například některé činnosti.

Několik ženy začínají zapnutím pračky a pak se pouštějí třeba do utírání prachu. Pračka bývá nejvytíženějším spotřebičem a proto se doporučuje investovat do výkonnější značkové pračky, ke kterým řadíme i moderní Miele pračku.

Mějte kvalitní pomůcky na úklid

Aby se vám jednoduše uklízelo, mějte kvalitní pomůcky na úklid. Doporučujeme kvalitní nastavitelný mop s možností výměny hadru, čistící prostředky na podlahu a nábytek a hlavně švédské utěrky/hadříky, kterými budete čistit nábytek v domácnosti, ale můžete je použít také na mytí koupelnového nábytku.

Chcete-li bezproblémově zvládat úklid, doporučujeme vám vždy začínat utíráním prachu. Vysáváte-li podlahy výkonným Miele vysavačem, umyjete podlahy a pak budete utírat prach, rozvíříte ho po celé místnosti a robota by byla zbytečná.

Cleaning desk in the office, close-up.

Vysávání je nepříjemná činnost, která činí problémy zejména nyní v létě. Doporučujeme vám vysávat během léta zejména v podvečerních hodinách.

Během úklidu mějte pohodlné oblečení, domácí oblečení z příjemného materiálu, které netáhne a je vzdušné. Ani v zimě během topného období neoceníte úklid v obtaženém tlustém oblečení.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek