- Komerční sdělení -finance
DomůBydleníNa které výškové práce musíte myslet, pokud bydlíte v rodinném domě a...

Na které výškové práce musíte myslet, pokud bydlíte v rodinném domě a máte zahradu?

Bydlení v rodinném domě se zahradou je velká výhoda, ale bohužel ne všichni máme takové možnosti. Drahé pozemky a drahá stavba vlastní nemovitosti přiměla několik rodiny bydlet právě v bytě.

Pokud ale žijete v domě, víte, že takové bydlení vyžaduje více péče než bydlení v bytě. Nevyhnete se ani výškovým pracím, které jsou při bydlení v rodinném domě nezbytností.

Na které výškové práce musíte myslet, pokud bydlíte v rodinném domě a máte zahradu?

Spilování stromů

Ovocné a okrasné stromy zkrášlují okrasnou a užitkovou část zahrady. Po čase však rostou do takové výšky, kdy se stávají nebezpečnými nejen pro zdraví, ale také majetek. Spalování stromů patří k výškovým pracím, na které bychom si měli najímat firmu, která má potřebné vybavení do výšky a zkušené dělníky, kteří vědí, jak mají postupovat při spiľování velkých stromů.

Zejména staré suché větve mohou ohrožovat vaše zdraví, majetek, ale dokonce i zdraví a majetek sousedy, pokud pronikají na sousední pozemek. Myslete proto na ořezávání/spilování stromů a dopřejte vašim stromům delší život.

Montáž hrotů proti ptákům

Trápí vás hnízdící ptactvo? Znehodnocuje vám fasádu a špiní vám vnější parapety? Igelitový sáček vám moc nepomůže. Lepší bude, pokud si dáte namontovat hroty proti ptákům. Montáž nerezových hrotů proti ptákům ale patří mezi výškové práce, které je třeba svěřit firmám specializujícím se na výškové práce.

Tree: Maple Tree

Takové hroty lze namontovat kdekoli budete potřebovat, i na těžko dostupná místa. Hroty ptactvu neublíží. Jejich úkolem je odlákat ptactvo od hnízdění a sedání. Jsou vhodným řešením zejména proti bělořítkům, vlaštovkám, vrabcům, ale i holubům či hrdličkám.

Kromě hrotů vám umí namontovat i účinné sítě proti ptákům.

Myslete na komfort a bezpečnost všech členů rodiny a máte-li na zahradě staré stromy, svěřte ořezávání suchých větví/ částí stromů zkušené firmě specializující se na výškové práce.

Pokud vás trápí hnízdící ptactvo, ocenit oceníte hroty proti ptákům.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek